Prywatny Żłobek „Lisek Urwisek” mieści się na parterze nowoczesnego budynku, w dogodnej lokalizacji, przy ul. Jana Heweliusza 43 w Zalasewie. Sale żłobkowa, połączone są z pełni wyposażoną i dostosowaną do potrzeb najmłodszych łazienką. Wszystkie nasze sprzęty i zabawki posiadają stosowne certyfikaty. Do żłobka przynależy też przestronny plac zabaw, z zabawkami dostosowanymi do dzieci w wieku żłobkowym. Cała przestrzeń została zaprojektowana i zaaranżowana z myślą o harmonijnym rozwoju najmłodszych, minimalizując niepotrzebne bodźce, a skupiając się na stworzeniu neutralnego tła dla twórczości i wyobraźni dzieci.

Lisek Urwisek to nie tylko miejsce opieki- to przestrzeń, w której każde dziecko jest indywidualnie wspierane w swoim rozwoju.

Nasze podejście oparte jest na mądrym poznawaniu świata, stawiamy na edukację przez zabawę, kreatywne zajęcia, a przede wszystkim chcemy, aby dziecko czuło się u nas jak w drugim domu!

Lisek Urwisek to więcej niż żłobek- to miejsce,gdzie każde dziecko może rosnąć
w atmosferze pełnej miłości, zrozumienia i dziecięcej radości!

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Tworzymy bezpieczne warunki do wspólnej zabawy i nauki. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby czas spędzony w naszym przedszkolu i żłobku wypełniały nowe, ciekawe doświadczenia oraz twórcza aktywność uszczęśliwiająca dzieci. Stymulujemy rozwój, zaspokajamy ciekawość i naturalną potrzebę ruchu, poszerzamy horyzonty, bacznie obserwujemy postępy dzieci. Trzy razy w tygodniu odbywają się zajęcia języka angielskiego, w tym zajęcia z native speakerem. Raz w tygodniu dzieci uczestniczą w rytmice oraz zajęciach sensorycznych.

BAZA LOKALOWA

Zapraszamy na ul. Jana Heweliusza 43!