Kwota czesnego/miesiąc:

850 zł pobyt całodzienny

750 zł pobyt codziennie do godziny 14.00

Opłata za drugie dziecko – 25 % zniżki

Opłata za trzecie dziecko – 50 % zniżki

WYŻYWIENIE

Dodatkowo naliczana jest opłata za wyżywienie ( 17 zł lub 16 zł* /dzień roboczy). Dzienna kwota za wyżywienie podlega zwrotowi za każdy dzień nieobecności dziecka.

*dziecko korzysta z trzech posiłków (śniadanie, II śniadanie i obiad)

WPISOWE

Przy zapisie dziecka pobierana jest jednorazowa opłata wpisowa, w wysokości 400 zł, zawierająca ubezpieczenie w pierwszym roku pobytu dziecka w „Lisku Urwisku”.

Ponadto dzieci otrzymują od nas prezenty (Mikołaj, Gwiazdka, Zajączek, Dzień dziecka), których koszt pokrywa przedszkole.

Dodatkowo dwa razy w roku (wrzesień i luty) pobierana jest opłata za wyprawkę, z której pokrywane są koszty materiałów plastycznych i higienicznych.

URLOPOWANIE

W przypadku czasowej niezdolności dziecka do pobytu w Przedszkolu, która trwa powyżej miesiąca, po uprzednim poinformowaniu Przedszkola o takiej niezdolności, czesne ulega obniżeniu o 50 %. Czesne nie ulega obniżeniu w przypadku gdy przerwa w uczęszczaniu dziecka do Przedszkola nie obejmuje całego miesiąca kalendarzowego.

Nasza placówka czynna jest w godz. 6.30 – 18.00. W wakacje może być konieczność zamknięcia przedszkola na czas remontu, malowania, ale o tym fakcie Rodzice są powiadamiani wcześniej.

Dla dzieci rozpoczynających przygodę z naszym przedszkolem, organizujemy zajęcia adaptacyjne. Istnieje możliwość opracowania indywidualnego czasu pobytu Państwa dziecka w przedszkolu.