Nasi nauczyciele to osoby, dla których praca jest pasją, ciągle doskonalący się zarówno poprzez studia podyplomowe jak i warsztaty, szkolenia. Wszyscy wychowawcy posiadają kwalifikacje do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym oraz systematycznie odbywają szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, ponieważ najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Państwa dzieci.

Grupa Kangurki

Pani Małgosia

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego od 9 lat. Moja praca to przede wszystkim pasja, która daje mi wiele satysfakcji. Myślę, że jestem nauczycielem otwartym na potrzeby dziecka, słuchającym i gotowym nieść pomoc w każdej sytuacji , jestem tez konsekwentna i dąże wytrwale do wyznaczonych celów. Poza praca jestem mama dwójki dzieci, czytam książki w wolnej chwili, odnajduje sie też świetnie w kuchni ale ponad wszystko kocham podróże.

Pani Marta

W marcu 2019 roku dołączyłam do grupy Kangurków i od tego czasu z ogromną radością towarzyszę dzieciom w codziennej zabawie i wyzwaniach. Praca, która wspólnie wykonujemy, daje mi wiele satysfakcji, cieszy, wzrusza i napawa dumą. To, co jest dla mnie najważniejsze w pracy z drugim człowiekiem, to otwartość i zrozumienie. Po pracy opiekuję się dwoma kotami i studiuję.

Grupa Zajączki

Pani Iwona

W przedszkolu Lisek Urwisek pracuje od 2014r. Obecnie jestem wychowawcą grupy Zajączki oraz zajmuje się drobnymi sprawami, które ułatwiają funkcjonowanie naszej placówki

Codzienna praca z dziećmi to moja życiowa przygoda. Ogromną radość w mojej pracy sprawia mi możliwość organizacji wszelkiego rodzaju imprez i zabaw-uśmiech na twarzach dzieci jest dla mnie najlepszą nagrodą.

W Lisku prowadzę również zajęcia adaptacyjne.

Pani Magda

W przedszkolu Lisek Urwisek opiekuję się grupą Zajaczki. Kredki, farby, plastelina i inne plastyczne gadżety to mój żywioł. Pokazywanie dzieciom, że czasami z niczego można stworzyć coś wyjątkowego jest dla mnie niesamowitą przyjemnością. Czas wolny dzielę pomiędzy byciem mamą 2 synów, byciem żona i byciem właścicielką kochającego spacery czworonoga. Moją ogromną pasją jest florystyka, odskocznia od dnia codziennego i sposób na relaks. Bycie mamą pracującą zawodowo w przedszkolu pomaga mi także łatwiej zrozumieć troski i obawy rodziców naszych przedszkolakow.

Grupa Jeżyki

Pani Ania

W przedszkolu pracuje od 2008 r. Jestem wychowawcą grupy. W czasie wolnym lubię gotować, jeździć na rowerze, oraz spędzać czas na ogródku działkowym. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, oraz obdarowuje mnie pozytywną energią.

Pani Wiktoria

Grupa Biedronki

Pani Dominika

Jestem wychowawcą grupy Biedronek. W czasie wolnym uwielbiam jazdę konną. Praca stała się moja drugą pasją. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą dzieci, ich radość, uśmiech, szczerość, odkrywanie talentów dzieci. Kolejne „małe zwycięstwa” są motorem do dalszego działania. Ważne jest dla mnie zdobywanie nowych umiejętności i nieustanny rozwój.

Pani Joasia

Jestem nauczycielem grupy Biedronek. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji, ich postępy motywują mnie do ciągłego rozwoju. Obserwowanie tego, jak dzieci zmieniają się i rozwijają utwierdza mnie w przekonaniu sensu mojej pracy, a każdy uśmiech dziecka jest dla mnie ogromną nagrodą. Bliska jest mi myśl Beaty Pawlikowskiej: „Nie dawaj dzieciom gwiazdki z nieba, pozwól im nauczyć się latać, wtedy zobaczą, że za tym pierwszym niebem jest następne, a im mocniej będą musiały napracować się żeby tam dotrzeć, tym większa będzie ich radość po dotarciu do celu…”

Grupa Poziomki

Pani Agnieszka

Jestem wychowawcą grupy Poziomki. W wolnym czasie lubię jeździć rowerem i czytać książki. Jedną z moich pasji jest praca w przedszkolu A druga moja rodzina, z którą uwielbiam spędzać wolny czas. W pracy zależy mi na prawidłowym i wszechstronny rozwoju moich podopiecznych. Wielka radość sprawiają mi nawet małe sukcesy dzieci, które budują w nich prawidłową samoocenę jak i poczucie własnej wartości.

Pani Małgosia

Pracuje w Lisku od 2015r. Praca z dziećmi jest moją pasja, sprawia mi wiele radości i satysfakcji, pozytywnych emocji, gdyż mogę poprzez zabawę przekazać im wiedzę, która chłoną. Bezinteresowny uśmiech dzieci daje mi energię na dalsze dni pracy. W wolnym czasie wychowuje dwoje wspaniałych dzieci, z którymi uczęszczam na wycieczki piesze i rowerowe.

Intendent

Pani Joasia

Logopedia

Pani Cecylia

Język angielski

Pani Małgosia

Pani Ruth

Pochodzę z Nigerii. Mieszkam w Polsce od prawie trzynastu lat. Tu ukończyłam również moje studia. Jestem mamą dwóch wspaniałych córek. Lubię śpiewać, gotować i podróżować. Kocham uczyć i bawić się z dziećmi, w pracy stosuję głównie metodę audio-wizualną oraz kinestetyczną. Największą radość sprawia mi obserwowanie postępów moich podopiecznych w nauce języka angielskiego przez zabawę.

Pan Damon

Język  hiszpański

Pan Mikołaj

Rytmika

Pani Paulina

Szachy

Pani Kamila

Odyseja Umysłu i zajęcia Art.&English

Pani Magda

Od 2011 roku jestem związana z edukacją artystyczną. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam w przedszkolach, szkołach oraz instytucjach kultury. W swoich realizacjach artystycznych poszukuję wzajemnych relacji między tym co nas otacza, a indywidualnym odbiorem rzeczywistości. Staram się odnaleźć osobisty kod znaczeń i treści, który traktuje jako pewien rodzaj układanki, na która składa się wiele elementów m. in. doświadczenie, wrażliwość, sposób myślenia, które mają swoje odzwierciedlenie w użytym materiale i multiplikacji obiektów.

Pianino i balet

Pani Martyna

Łączę zawodowo wszystkie swoje pasje. Jestem muzykiem, nauczycielem tańca i instruktorem fitness. Rozpoczęłam swą muzyczną podróż w wieku trzech lat, kiedy tata kupił mi zabawkowe pianino.  Uczestniczyłam w wielu koncertach, kursach mistrzowskich i konferencjach jak na przykład Światowy Kongres Saksofonowy w St Andrews (Szkocja). Gram zarówno muzykę klasyczną, jak i rozrywkową, występując w orkiestrach, zespołach, spektaklach teatralnych i kwartetach saksofonowych. Współpracowałam między innymi z Berliner Philharmoniker i Filharmonią Poznańską. Od dwóch lat prowadzę Szkołę Muzyki i Ruchu na poznańskich Jeżycach. W wolnych chwilach tańczę i piekę ciasta 😉

Religia

Pan Daniel

Mam na imię Daniel i uczę religii. W wolnym czasie, gdy sie taki znajdzie to słucham mnóstwo muzyki, bardzo bliski jest mi musical przez co poza teologia moja pasja jest śpiew i pianino oraz gitara. Uwielbiam rownież języki i parę z nich nawet umiem. Większość swojego czasu spędzam obecnie ucząc albo w Kościele do którego serdecznie zapraszam!

Judo

Pani Agnieszka

Założycielka klubu Victoria Judo, instruktorka judo i samoobrony, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Obecnie czerpie ogromną satysfakcję z pracy z najmłodszymi adeptami judo, dlatego, że nikt nie uczy się tak szybko i nie daje tak dużo radości co dzieci

Tańce

Pani Kasia

Zumba

Pani Ania

Sport

Pan Oskar

Joga

Pani Magda

Dyrektor

Pani Alicja Szczepaniak

Lisek Urwisek od wielu lat sprawia ze uśmiech pojawia sie na mojej twarzy… Tu zaczynałam swoją przygodę jako nauczyciel… Znamy sie z Liskiem juz od 14 lat…zawsze z sercem i uśmiechem staram sie podejść do swojej pracy… Największą radością dla mnie jest iskierka w oku małego liskowego Przedszkolaka która sprawia, że tak uwielbiam przedszkolna codzienność…