Nasi nauczyciele to osoby, dla których praca jest pasją, ciągle doskonalący się zarówno poprzez studia podyplomowe jak i warsztaty, szkolenia. Wszyscy wychowawcy posiadają kwalifikacje do nauczania dzieci w wieku przedszkolnym oraz systematycznie odbywają szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, ponieważ najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Państwa dzieci.

Dyrektor

Iwona Skrzypczak

W przedszkolu Lisek Urwisek pracuje od 2014r. Doświadczenie zbierałam przez kilka lat pracując jako nauczyciel. Codzienna praca z dziećmi to moja życiowa przygoda- uśmiech na twarzach przedszkolaków jest dla mnie najlepszą nagrodą.

 

Grupa Jagódki

Anna Taborek

W przedszkolu pracuje od 2008 r. Jestem wychowawcą grupy. W czasie wolnym lubię gotować, jeździć na rowerze, oraz spędzać czas na ogródku działkowym. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, oraz obdarowuje mnie pozytywną energią.

Jagoda Malczewska

 

Grupa Pszczółki

Dominika Bogańska

W czasie wolnym uwielbiam jazdę konną. Praca stała się moja drugą pasją. Bardzo cieszą mnie sukcesy, które odnoszą dzieci, ich radość, uśmiech, szczerość, odkrywanie talentów dzieci. Kolejne „małe zwycięstwa” są motorem do dalszego działania. Ważne jest dla mnie zdobywanie nowych umiejętności i nieustanny rozwój.

Wiktoria Palicka

Grupa Sowy

Małgorzata Łuc

Przygodę z dziećmi w Lisku Urwisku rozpoczęłam w 2016r. Praca to moja wielka pasja i radość. Kocham wspierać, wychowywać i uczyć najmłodszych. Cudownie towarzyszyć Maluszkom w najpiękniejszym i najważniejszym etapie ich rozwoju. Największym szczęściem jest dla mnie rodzina: mąż i dwie córki oraz czas, który możemy spędzać razem. W wolnej chwili czytam książki i gotuję. Interesuję się edukacją żywieniową i wszechstronnym rozwojem dziecka.

Agnieszka Janas

 

Grupa Puchatki

Joanna Stachowiak

Jestem wychowawcą „Puchatków”. Praca z dziećmi daje mi ogromną satysfakcję i jest dla mnie spełnieniem zawodowym. Staram się, aby każdy dzień był dla dzieci wyjątkowy, jak również wpłynął na ich wszechstronny rozwój. Prywatny czas spędzam bardzo aktywnie, połączenie biegania i wycieczek górskich to dla mnie najlepsza forma „ładowania baterii”.

Magdalena Szymańska

W przedszkolu Lisek Urwisek opiekuję się grupą Puchatki. Kredki, farby, plastelina i inne plastyczne gadżety to mój żywioł. Pokazywanie dzieciom, że czasami z niczego można stworzyć coś wyjątkowego jest dla mnie niesamowitą przyjemnością. Czas wolny dzielę pomiędzy byciem mamą 2 synów, byciem żona i byciem właścicielką kochającego spacery czworonoga. Moją ogromną pasją jest florystyka, odskocznia od dnia codziennego i sposób na relaks. Bycie mamą pracującą zawodowo w przedszkolu pomaga mi także łatwiej zrozumieć troski i obawy rodziców naszych przedszkolaków.

Grupa Poziomki

Małgorzata Kolska

Pracuje w Lisku od 2015r. Praca z dziećmi jest moją pasja, sprawia mi wiele radości i satysfakcji, pozytywnych emocji, gdyż mogę poprzez zabawę przekazać im wiedzę, która chłoną. Bezinteresowny uśmiech dzieci daje mi energię na dalsze dni pracy. W wolnym czasie wychowuje dwoje wspaniałych dzieci, z którymi uczęszczam na wycieczki piesze i rowerowe.

Grupa Biedronki

Agnieszka Świerzyńska

Swoją pracę z dziećmi rozpoczęłam w 2011r, a od 2016 roku mam przyjemność być nauczycielem w Lisku Urwisku. Moja codzienna praca opiera się na przekazywaniu wiedzy poprzez zabawę, ponieważ w ten sposób dzieci najszybciej przyswajają informacje. Uwielbiam patrzeć jak dzieci dorastają odkrywając świat i cieszą się drobnymi rzeczami. Najważniejsze są dla mnie szczęście i uśmiech na twarzy dziecka. W wolnym czasie najbardziej lubię rodzinne spacery oraz wycieczki rowerowe

Intendent

Aneta Wojtkowiak

Logopedia

Cecylia Michalik

Język angielski

Ilona Wojciech

Dominika Bogańska

Ebenezer Nwoko

Rytmika

Paulina Kowalska- Kroczek

Szachy

Kamila Dembecka- Sobierajewicz

Odyseja Umysłu, zajęcia Art.&English i sensoArty

Magdalena Martyniuk

Od 2011 roku jestem związana z edukacją artystyczną. Swoje doświadczenia zawodowe zdobywałam w przedszkolach, szkołach oraz instytucjach kultury. W swoich realizacjach artystycznych poszukuję wzajemnych relacji między tym co nas otacza, a indywidualnym odbiorem rzeczywistości. Staram się odnaleźć osobisty kod znaczeń i treści, który traktuje jako pewien rodzaj układanki, na która składa się wiele elementów m. in. doświadczenie, wrażliwość, sposób myślenia, które mają swoje odzwierciedlenie w użytym materiale i multiplikacji obiektów.

Pianino i balet

Martyna Halińska

Łączę zawodowo wszystkie swoje pasje. Jestem muzykiem, nauczycielem tańca i instruktorem fitness. Rozpoczęłam swą muzyczną podróż w wieku trzech lat, kiedy tata kupił mi zabawkowe pianino.  Uczestniczyłam w wielu koncertach, kursach mistrzowskich i konferencjach jak na przykład Światowy Kongres Saksofonowy w St Andrews (Szkocja). Gram zarówno muzykę klasyczną, jak i rozrywkową, występując w orkiestrach, zespołach, spektaklach teatralnych i kwartetach saksofonowych. Współpracowałam między innymi z Berliner Philharmoniker i Filharmonią Poznańską. Od dwóch lat prowadzę Szkołę Muzyki i Ruchu na poznańskich Jeżycach. W wolnych chwilach tańczę i piekę ciasta 😉

Religia

 

Judo

Agnieszka Kubea

Założycielka klubu Victoria Judo, instruktorka judo i samoobrony, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Obecnie czerpie ogromną satysfakcję z pracy z najmłodszymi adeptami judo, dlatego, że nikt nie uczy się tak szybko i nie daje tak dużo radości co dzieci

Tańce

Aneta Ubysz

Zumba

Anna Świątek

Sport

Oskar Urbaniak